NESCAFÉ Americano Кафе, 250 мл

NESCAFÉ Americano Кафе, 250 мл
84,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051437C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Вкусна ладна мешавина од кафе со поинтензивен вкус и млеко.

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: вода, шеќер, обезмастено млеко, растворливо кафе (1,4%), арома на кафе, регулатори на киселост (натриум бикарбонат, циторат на трипотазиум).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се