NEUTROGENA Detox Пилинг гел за лице, 150 мл

NEUTROGENA Detox Пилинг гел за лице, 150 мл
783,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047707C
favorite_border

Опис на производот

Разладувачка гел формула наменета за отстранување на сите нечистотии и ефектите од загадувањето.

Нежните микрозрнца збогатени со гликолична киселина ја измазнуваат кожата и ја чистат нечистотијата, маснотијата и шминката од порите, притоа задржувајќи ја влажноста на кожата.

Не ги затвара порите.

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: навлажнете го лицето. Ставете на рацете, додајте вода, нанесете на лицето и нежно измасирајте. Убаво исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се