NEUTROGENA Крема за раце без мирис, 50 мл

NEUTROGENA Крема за раце без мирис, 50 мл
224,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013662C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Крема за раце со концентрирана формула, без мирис.

Моментално и долготрајно олеснување. Само мало количество од оваа формула богата со глицерин веднаш ќе ви даде чувство на олеснување и ќе ја заштити прекумерно сувата и испукана кожа на рацете, правејќи ја значително помека и помазна.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се