NEVA Rosal [clean] [be-ageless] Ревитализирачка крема со морски колаген, 50 мл

NEVA Rosal [clean] [be-ageless] Ревитализирачка крема со морски колаген, 50 мл
355,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052145C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Богата активна формула која интензивно ја хидрира кожата, зголемувајќи ја нејзината виталност и еластичност.

Витаминот Е, со своите антиоксидантни моќи, го неутрализира штетното дејство на слободните радикали и ги намалува знаците на стареење. Совршената комбинација од шеа путер и кокосово масло ја обновува и длабински ја храни сувата кожа, оставајќи ја свежа и сјајна. Активниот морски колаген и маслото од семки од грозје интензивно ја ревитализираат и хидрираат кожата.

  • За сите типови на кожа
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: вода, глицерил стеарат, путер од бутиросперм, глицерин, каприлен/капричен триглицерид, цетеарил алкохол, масло од кокос нуцифера, дикаприлил карбонат, кокоглицериди, каприлил гликол, масло од семе од Витис Винифера, лимонска киселина, цетил палмитат, натриум хидроксид, парфем, цетеарт-20, цетеарт-12, линалол.

Употреба: нанесете крем на чиста кожа наутро и навечер, по потреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се