NEVA Rosal Patrol Хелена весели бобинки, балсам за усни 4.8 г

NEVA Rosal Patrol Хелена весели бобинки, балсам за усни 4.8 г
37,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050500C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Хелена е најзборлестата и душа на забавата, оној сочен дел од четирите во фантастичната патрола. Сите проблеми ги решава со песна, исто како што можеш и испуканите усни да ги поправиш со хранливата формула од моќните бобинки од калинка, пеејќи го омилениот хит на фантастичната патрола.

Биди весел/а и распеана како Хелена и уживај во чувството на меки и нежни усни.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се