NEVA Rosal Sensitive Балсам за усни 4.8 г

NEVA Rosal Sensitive Балсам за усни 4.8 г
103,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005722C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Со екстракт од камилица, ја зајакнува природната отпорност на многу чувствителните усни. Природното масло збогатено со витамини А и Е активно ја храни нежната кожа на вашите усни и ја зачувува нивната природна еластичност и влага.

За долготрајно чувство на исхрана и совршена природна заштита со моментално смирувачко дејство.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се