NIMO Медицински дигитален топломер

NIMO Медицински дигитален топломер
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053613C
favorite_border

Опис на производот

Digital Thermometer Beeper - Дигитален Термометар со аларм - Mодел HNK-ECT-1

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се