NIVEA Baby Soft Крем за хидратација, 200 мл

NIVEA Baby Soft Крем за хидратација, 200 мл
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004702C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мекиот крем е идеален производ за нега на кожа со особено богати навлажнувачки својства. Има немасна формула која лесно се апсорбира.

Интензивно ја хидрира и заштитува бебешката кожа, запазувајќи го нејзиниот природен баланс.

  • 0% алкохол
  • Со невен
  • Развиен во соработка со дерматолози и педијатри
  • Клинички и дерматолошки докажана компатибилност со кожата
  • Со исклучително пријатни состојки за кожата

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се