NIVEA BB 24 h Moisture Дневен крем, светла нијанса со СПФ 20,50 мл

NIVEA BB 24 h Moisture Дневен крем, светла нијанса со СПФ 20,50 мл
380,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021389C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Дневен крем со минерали, јојоба масло, провитамин Б5 и минимална шминка: го изедначува тенот и ги намалува проширените пори, ги прекрива несовршеностите на кожата како што се црвенило, знаците на умор и фините брчки
  • Кожата изгледа блескава, давајќи и природен изглед
  • Благодарение на СПФ 20, го спречува предвременото стареење, предизвикано од сончевите зраци

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува на исчистено лице, со нежни кружни движења.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се