NIVEA Color Care&Protect Шампон за фарбана коса, 250 мл

NIVEA Color Care&Protect Шампон за фарбана коса, 250 мл
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013336C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон наменет за фарбана коса, интензивно негува и дава здрав изглед на вашата коса. 

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се