NIVEA Hairmilk Шампон за нормална до сува коса, 250 мл

NIVEA Hairmilk Шампон за нормална до сува коса, 250 мл
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035916C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Nivea шампон со млечни протеини за регенерација на косата.

Единствена формула специјално развиена за опоравување на нормална до густа коса, без да ја сплесне.

  • За мека коса со богат волумен
  • 0% силикони
  • Со бадемово млеко

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се