NIVEA Интензивна хидратантна крема за раце, 100 мл

NIVEA Интензивна хидратантна крема за раце, 100 мл
223,00 ден.
134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039895C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Хранлива формула со бадемово масло и уникатен мирис, ги прави рацете нежни и меки
  • Овој хидратантен крем за раце е исклучиво дизајниран за сува кожа и обезбедува заштитна грижа за вашите раце 24 часа

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: aqua, glycerin, glyceryl stearate, stearyl alcohol, caprylic/capric triglyceride, distarch phosphate, glyceryl stearate se, hydrogenated coco-glycerides, prunus amygdalus dulcis oil, sodium cetearyl sulfate, xanthan gum, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, limonene, geraniol, benzyl alcohol, citronellol, parfum, alpha-isomethyl ionone, dimethicone, linalool, butyrospermum parkii butter.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се