NIVEA Men Active Energy Балсам за после бричење 100 мл

NIVEA Men Active Energy Балсам за после бричење 100 мл
450,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012519C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Балсам за нега после бричење, може да се употребува и како хидратантен крем за целото лице. Моментално ја смирува иритираната кожа после бричењето, давајќи ѝ чувство на свежина. Да се избегнува делот околу очите.

Дерматолошки тестиран производ.

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: butane aqua, glycerin, isopropyl palmitate, caffeine, zinc citrate, ubiquinone, panthenol, creatine, 1-methylhydantoin-2-imide, Maris litmus extract, tapioca starch, sorbitan stearate, sodium carbomer, propylene glycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, piroctone olamine, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, alpha-iso methyl ionone, citronellol, parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се