NIVEA Men B&W Invisible Original Антиперспирантен део стик за мажи, 40 мл

NIVEA Men B&W Invisible Original Антиперспирантен део стик за мажи, 40 мл
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017315C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Антиперспирант за мажи
  • Не содржи етилалкохол
  • Сигурна 48 часовна, антиперспирантна заштита што ја негува вашата кожа

Пакување: 40 мл

Содржина

Состав: stearyl alcohol, PPG-14 butyl ether, cyclomethicone, aluminum zirconium tetrachlorohydrex gly, caprylic/capric triglyceride, paraffinum liquidum, talc, hydrogenated castor oil, glyceryl stearate SE, laureth-7 citrate, parfum, palmitamidopropyltrimonium chloride, propylene glycol, BHT, linalool, limonene, geraniol.

Употреба: да не се нанесува на иритирана или разранета кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се