NIVEA Men Deep Шампон за мажи 250 мл

NIVEA Men Deep Шампон за мажи 250 мл
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042272C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за чиста кожа на главата, кој е погоден за секојдневна употреба. Всушност го отстранува вишокот маснотии, ја ревитализира кожата на главата и обезбедува долготрајно чувство на свежина.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се