NIVEA Men Sensitive Крем за интензивна хидратација, 50 мл

NIVEA Men Sensitive Крем за интензивна хидратација, 50 мл
553,00 ден.
332,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048724C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Крем за мажи со чувствителна кожа
  • За целосна хидратација во текот на 48 часа
  • Формулација без алкохол, збогатена со камилица и витамин Е, ги ублажува симптомите на иритација на кожата како што се: пецкање, црвенило, сувост, затегнатост и чешање

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се