NIVEA Men Sensitive Pro Ultra Calming Балсам за после бричење, 100 мл

NIVEA Men Sensitive Pro Ultra Calming Балсам за после бричење, 100 мл
539,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052246C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Балсам за после бричење со 100% органско масло од семе од коноп и витамин Е.

Моментално ја смирува и хидрира кожата којашто е под стрес.

  • Моментно ги смирува иритациите на кожата, давајќи ѝ пријатно чувство на свежина после бричењето
  • Дерматолошки е докажано дека им одговара на мажите со чувствителна кожа

Пакување: 100 мл

Содржина

Внимание: да се избегнува делот околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се