NIVEA Men Sensitive Recovery Балсам за после бричење, 100 мл

NIVEA Men Sensitive Recovery Балсам за после бричење, 100 мл
450,00 ден.
270,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041226C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Нова формула без алкохол
  • Го ублажува црвенилто и чувството на сува кожа
  • Балсам наменет за мажи со чувствителна кожа

Пакување: 100 мл

Содржина

Внимание: да се избегнува делот околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се