NIVEA Ocean Feeling Гел за туширање, 250 мл

NIVEA Ocean Feeling Гел за туширање, 250 мл
191,00 ден.
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051481C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Освежувачки и негувачки гел за туширање, за пријатно чувство на кожата, со мирис на цвет од лотос и морска сол.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се