NIVEA Protective Care Крема за раце со пчелин восок, 75 мл

NIVEA Protective Care Крема за раце со пчелин восок, 75 мл
115,00 ден.
86,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041224C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Кремата за раце со пчелин восок ја заштитува кожата на вашите суви раце.

Нега за вашите раце, нокти и кутикули.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се