NIVEA Q10 Extra Nourishing Дневен крем против брчки со арганово масло, 50 мл

NIVEA Q10 Extra Nourishing Дневен крем против брчки со арганово масло, 50 мл
782,00 ден.
469,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046871C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Формула со коензим Q10 со двојно дејство и 100% органско масло од арган
  • Ја зацврстува кожата и видливо ги намалува постоечките и помага во спречување на создавање нови брчки
  • Обезбедува 24-часовна хидратација на кожата
  • Специјално дизајниран за сува до многу сува кожа
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 50 мл

Иновативната формула со заштитен фактор СПФ 15, видливо ги намалува постоечките и помага во спречување на создавање на нови брчки и ја штити кожата од дехидрација и штетните УВА/УВБ зраци кои влијаат на предвременото стареење на кожата. Дневниот крем е збогатен со масло, кое дополнително ја храни и смирува кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се