NIVEA Q10 Extra Nourishing Ноќен крем против брчки со арганово масло, 50 мл

NIVEA Q10 Extra Nourishing Ноќен крем против брчки со арганово масло, 50 мл
782,00 ден.
4
Просек: 4 (1 мислење)
Бренд
Шифра
046872C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Формула со коензим Q10 со двојно дејство и 100% органско масло од арган
  • Ја зацврстува кожата и видливо ги намалува постоечките и помага во спречување на создавање нови брчки
  • Ја обновува кожата во текот на ноќта
  • Специјално дизајниран за сува и чувствителна кожа
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

marijamitrovaa
4
..
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се