NIVEA Rich Nourishing Хранливо млеко за тело, 400 мл

NIVEA Rich Nourishing Хранливо млеко за тело, 400 мл
380,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000321C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Богатото млеко за тело содржи серум за интензивна хидратација и двапати повеќе бадемово масло
  • Интензивно ја храни кожата во периодот од 48 часа и видливо ја ублажува рапавоста на сувата кожа - веднаш после првото нанесување

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isohexadecane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cera Microcristallina, PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се