NIVEA Шампон за суво миење на смеѓа коса, 200 мл

NIVEA Шампон за суво миење на смеѓа коса, 200 мл
306,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042711C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за суво миење на коса

  • Медиум нијанса

Нанесете од производот на растојание од 30 цм.

Пакување: 200  мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се