NIVEA Smooth Млеко за тело за сува кожа, 400 мл

NIVEA Smooth Млеко за тело за сува кожа, 400 мл
380,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021584C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Smooth Sensation Млеко за тело кое содржи серум за интензивна хидратација и шеа путер.

Интензивно ја храни кожата во период од 48 часа, правејќи ја мека на допир - уште после првото нанесување.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се