NIVEA Универзален крем, 75 мл

NIVEA Универзален крем, 75 мл
133,00 ден.
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003318C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нивеа, ненадминлив хидратантен крем за сите типови на кожа, за деца и за возрасни, за целото семејство

  • Класичниот крем ја содржи единствената состојка Eucerit ® која ја заштитува кожата, ја негува, правејќи ја нежна и мека
  • Идеален за секојдневна нега на кожата
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Water, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се