NIVEA Водоотпорен лосион за отстранување на шминка околу очите, 125 мл

NIVEA Водоотпорен лосион за отстранување на шминка околу очите, 125 мл
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052409C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NIVEA Waterproof Make-up Remover - Radiance Лосионот за отстранување на шминка околу очите, ефикасно ја отстранува водоотпорната маскара. Формулацијата со витамин Ц и дава енергија и природен сјај на кожата околу очите.

Пакување: 125 мл

Содржина

Употреба: добро протресете пред употреба. Нанесете од лосионот на памукче за лице и потоа нежно исчистете ја областа околу очите.

Погоден е за носење контактни леќи.

Веганска формула - без животински состојки.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се