NOSE FRIDA Аспиратор пумпица за нос

NOSE FRIDA Аспиратор пумпица за нос
650,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
015837C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Аспиратор за нос, одобрен за употреба од ФДА со 3 резервни филтри.

Патентираниот аспиратор за нос Носе Фрида е иновиран во Шведска и е број 1 аспиратор за темелно вадење на секрет од нос за новороденчиња и деца кои не го издувуваат носот темелно.

Благодарение на филтерот целосно и безбедно за родителот со помош на цевче го аспирира наазалниот секрет. За поголема ефикасност може да се користи и солен раствор, како и капки или спреј за нос со диво оригано.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се