NUTRISSLIM Органски ѓумбир во прав, 100 г

NUTRISSLIM Органски ѓумбир во прав, 100 г
213,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038386C
favorite_border

Опис на производот

Органски сертифициран производ

  • Погодно за вегани
  • Сурово

Коренот од ѓумбир (Zingiber oficinale) придонесува за активирање на природните одбранбени механизми на организмот, придонесува во одржување на енергијата / виталноста на организмот, како и во спречување на чувството на мачнина при патување на копно или морска болест.

Нето-тежина: 100 гр.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се