NUXE Балсам за усни 15 г

NUXE Балсам за усни 15 г
549,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051739C
NUXE RDM BAUME LEVRES COLLECTOR 15 g (NUXE)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NUXE Protection des abeilies - Мелем/балсам за нега на усните од мед

  • За потхранување и обновување на усните

Пакување: 15 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се