NUXE Крема за раце и нокти 30 мл

NUXE Крема за раце и нокти 30 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051746C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NUXE Bio Beaute mains & ongles - Крема за раце и нокти

  • Не содржи парабени
  • 99.3% од вкупните состојки се од природно потекло
  • 21.5% од вкупните состојки се од органско производство

Пакување: 30 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се