NUXE Миризлив спреј за тело 30 мл

NUXE Миризлив спреј за тело 30 мл
839,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051722C
NUXE BODY EAU PARFUMANTE 30 ml (NUXE)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NUXE Body Relaxing fragnant water - Миризлив спреј за тело

  • За релаксација и освежување

Пакување: 30 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, лимонен, бензил салицилат, линалол, цитронелол, цитрал.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се