OMRON Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица M7 Inteli IT

OMRON Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица M7 Inteli IT
5.947,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017217C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Автоматски апарат за мерење крвен притисок на надлактица и пулс кај возрасни
  • Апаратот ги детектира неправилните отчукувања на срцето за време на мерењето и дава преупредувачки сигнал со резултатот од мерењето
  • Наменет за општа домашна употреба

Пакување: 1 апарат за крвен притисок

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се