ORAL-B Braun Star Wars Електрична четка за заби

ORAL-B Braun Star Wars Електрична четка за заби
1.543,00 ден.
1.080,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049376C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Отстранува повеќе наслаги од обична рачна четка за заби за здрава насмевка
  • Вклучува тркалезна екстра мека глава за четка и специјален нежен режим за детски заби и непца
  • Го прави четкањето забавно со налепниците со заменлива рачка со Star Wars
  • Користете го со апликацијата Disney Magic Timer од Oral-B и вашите деца ќе уживаат во четкањето заедно со нивните омилени ликови

Пакување: вклучува 1 рачка на полнење, 1 полнач, 1 глава за четка, 4 налепници

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се