ORAL-B Center OxyJet Орален туш + електрична четка за заби

Oral B Oral Health Center Oxyjet Cleansing System + Pro 2000 Toothbrush систем за чистење четка за заби
ORAL-B Center OxyJet Орален туш + електрична четка за заби
5.761,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049375C
favorite_border

Опис на производот

 • Oral-B Centеr Oxy Jet System електрична четка за заби и орален туш
 • Користи млаз за вода збогатен со кислород, идеален уред за фиксни протези, мостови и.т.н.
 • Отстранува до 100% повеќе во споредба со обична четка за заби
 • Уникатен спирален млаз овозможува полесен пристап под нивото на непцата
 • Нежно пулсирачки единечен млаз овозможува прецизно отстранување на остатоците од храна
 • 8800 осцилации-ротации во минута
 • 2 програми на чистење
 • 2 минутен тајмер
 • Орален туш со резевоар за вода 600 мл
 • Содржи 3 резерви за четката
 • Содржи 4 Oxyjet резерви

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се