ORAL-B Pro-Expert Течност за уста 500 мл + 250 мл

ORAL-B Pro-Expert Течност за уста 500 мл + 250 мл
221,00 ден.
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051472C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Течност за плакнење на устата.

Помага во оддржување на природната белина на забите и во превенција од забен камен. Ја обновува оштетената глеѓ.

Пакување: 500 мл + 250 мл

Содржина

Состав: 0.0218% натриум флуорид (98 ppm флуор) и 7.6% алкохол.

Употреба: наполнете го капачето 10 мл, како што е означено. Течноста се задржува во уста околу 60 секунди и потоа се исплукува течноста. Да се користи два пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се