PALMOLIVE Milk & Honey Течен сапун со пумпа, 300 мл + 300 мл

PALMOLIVE Milk & Honey Течен сапун со пумпа, 300 мл + 300 мл
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046616C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Течен сапун мед и млеко
  • Мед  и млеко е кремаста формула која содржи природен екстракт од мед
  • Дерматолошки тестиран

Пакување: 300 + 300 мл

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се