PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 6 (15+ кг), 60 гаќички

PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 6 (15+ кг), 60 гаќички
1.184,00 ден.
1.125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044659C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

PAMPERS Гаќички гигантско пакување големина 6, 15+ килограми

Пакување: 60 гаќички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се