PAMPERS Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 96 пелени

PAMPERS Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 96 пелени
1.080,00 ден.
899,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
016980C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Памперс пелени ГП големина 2
  • 4-8 кг

Пакување: 96 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се