PAMPERS Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 104 пелени

PAMPERS Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 104 пелени
999,00 ден.
899,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021116C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени ГПП големина 3

Пакување: 104 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се