PAMPERS Пелени за бебиња бр. 5 (11-16 кг), 78 пелени

PAMPERS Пелени за бебиња бр. 5 (11-16 кг), 78 пелени
1.184,00 ден.
1.059,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021168C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени ГПП големина 5

Пакување: 78 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се