PAMPERS Пелени за новороденчиња бр. 1 (2-5 кг), 43 пелени

PAMPERS Пелени за новороденчиња бр. 1 (2-5 кг), 43 пелени
525,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007978C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени бр. 1

Пакување: 43 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се