PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 1 (2-5 кг), 52 пелени

PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 1 (2-5 кг), 52 пелени
599,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040690C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 1

Пакување: 54 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се