PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња, 6 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња, 6 кесички по 52 парчиња
385,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046446C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Памперс влажни марамчиња сензитив

Пакување: 6 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се