PARODONTAX Whitening Паста за заби, 75 мл

PARODONTAX Whitening Паста за заби, 75 мл
260,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
042972C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нежно ги чисти дамките од забите за да ја врати нивната природна белина, истовремено помагајќи да се запре и да се спречи крварењето на непцата.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се