PHARMATHEISS COSMETICS Долива интензивен крем за лице, 50 мл

doliva intensive cream for daily facial care intenziven dneven krem za lice
PHARMATHEISS COSMETICS Долива интензивен крем за лице, 50 мл
444,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
008473C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Го регенерира површинскиот слој на кожата, ја храни и ја штити од губење на влажноста. Содржи екстра девствено маслиново масло, повисоко количество на липиди, ретинол (витамин А) и витамин Е, кои имаат антиоксидантно дејство и го забавуваат стареењето на кожата.

Клинички докажано интензивно влажнење на кожата, намалување на брчките и подобрување на нејзината структура по само 4 недели користење

Дерматолошки испитана!

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: наутро и навечер по чистењето на лицето да се нанесе на кожата на лицето, вратот и деколтето, и нежно да се измасира.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се