PHARMAVITAL Коњски балсам чили 500 мл

PHARMAVITAL Коњски балсам чили 500 мл
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015272C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Со билни екстракти на лута пиперка (CAPSICUM), ментол, камфор, камилица, алое вера

Традиционален хербален балсам

Благодарение на вземното дејство на лутата пиперка, ментолот и камфорот, балсамот помага за:

  • Олеснување на болка во мускулите, коските и зглобовите
  • Ја подобрува периферната циркулација
  • Загрева и релаксира
  • Екстрактите од камилица и алое вера ја освежуваат и омекнуваат кожата

Пакување: 500 мл

Содржина

Употреба: Се користи за масажа на болни делови од телото.

Мерки на претпазливост: Да не се нанесува на оштетена кожа и отворени рани. По употреба рацете задолжително да се измијат. Да се избегнува контакт со очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се