PHARMAVITAL Магнетни влошки за жени

PHARMAVITAL Магнетни влошки за жени
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
024644C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Магнетни влошки за жени
  • Влошки со универзална големина со десет магнети

Пакување: 1 пар

Содржина

Состав: мека пластика и магнетни делови.

Начин на употреба: револуционерен продукт, специјално наменет за лицата кои подолг дел од денот го поминуваат на нозе.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се