PROBIOS Органски црвен азуки грав, 400 г

PROBIOS Органски црвен азуки грав, 400 г
73,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041953C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органски црвен азуки грав во вода.

  • Органски сертифициран производ
  • Без додадена сол
  • Големо количество протеини

Подготвен за употреба, потребно е само да се загрее.

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: црвен азуки грав*, вода.

Од органско производство

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се