PROBIOS Органски грашок без глутен, 400 г

PROBIOS Органски грашок без глутен, 400 г
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031444C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Висока содржина на протеини
  • Висока содржина на растителни влакна
  • Без глутен

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: грашок*.

Пакувано во заштитена атмосфера.

Упатство за употреба: Се остава да отстои во вода 2 часа. Потоа се вари 35 минути во сооднос од 3 дела на зовриена вода и еден дел на грашок.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се